| Rodzaj napedu | Gaz LPG |
|---|---|
| Udźwig | 1500 kg |
| Rok prod. | 2017 |
| Motogodziny | 1990 h |
| Rodzaj masztu | Standardowy |
| Wysokość | 2145 mm |
| Wys. podn. | 3300 mm |
| Długość wideł | 1200 mm |
|---|---|
| Ciężar bez baterii | 2620 kg |
| Silnik | GAS/TOYOTA |
| Opony | Superelastyczne |
| Akcesoria | Trzeci zawór Dachscheibe, Einpedal, Mehrhebel, integrierter Seitenschieber, Gabelträgerbreite 920mm;, |
| Ubicación de almacenamiento / Miejscowosc | BlackForxx Stuhr |
| Dyspozycyjnosc | dostępne od zaraz |
| Stan | (Ucz się więcej) |
| Cena |
Na zapytanie
z zastrzezeniem mozliwosci (wczesniejszej) sprzedazy |