| Rodzaj napedu | Elektryczny |
|---|---|
| Udźwig | 2500 kg |
| Rok prod. | 2018 |
| Motogodziny | 1110 h |
| Rodzaj masztu | Triplex |
| Wysokość | 2135 mm |
| Wys. podn. | 4300 mm |
| Wolny skok | 1480 mm |
|---|---|
| Długość wideł | 1200 mm |
| Ciężar bez baterii | 3516 kg |
| Opony | Superelastyczne |
| Bateria | tak 80V 560Ah |
| Ladowarka | tak |
| Akcesoria | Trzeci zawór Kabine mit Heizung, Einpedal, Fingertip, integrierter Seitenschieber, Gabelträgerbreite 1080mm;, |
| Ubicación de almacenamiento / Miejscowosc | BlackForxx Stuhr |
| Dyspozycyjnosc | dostępne od zaraz |
| Stan | (Ucz się więcej) |
| Cena |
Na zapytanie
z zastrzezeniem mozliwosci (wczesniejszej) sprzedazy |