| Rodzaj napedu | Elektryczny |
|---|---|
| Udźwig | 2500 kg |
| Rok prod. | 2011 |
| Motogodziny | 10168 h |
| Rodzaj masztu | Triplex |
| Wysokość | 2890 mm |
| Wys. podn. | 6650 mm |
| Wolny skok | 2300 mm |
|---|---|
| Długość wideł | 1200 mm |
| Ciężar bez baterii | 3765 kg |
| Opony | Superelastyczne |
| Bateria | tak 80V |
| Osprzęt | Pozycjoner wideł |
| Akcesoria | Czwarty zawór Kabine mit Heizung, Minihebel, Einpedal, Zinkenverstellgerät, Beleuchtung, Bauhöhe Gerät 2180 mm;, |
| Ubicación de almacenamiento / Miejscowosc | BlackForxx Stuhr |
| Dyspozycyjnosc | dostępne od zaraz |
| Stan | (Ucz się więcej) |
| Cena |
Na zapytanie
z zastrzezeniem mozliwosci (wczesniejszej) sprzedazy |