| Rodzaj napedu | Gaz LPG |
|---|---|
| Udźwig | 4500 kg |
| Rok prod. | 2018 |
| Motogodziny | 2143 h |
| Rodzaj masztu | Standardowy |
| Wysokość | 2400 mm |
| Wys. podn. | 3180 mm |
| Ciężar bez baterii | 6870 kg |
|---|---|
| Silnik | GAS/VW |
| Opony | Superelastyczne |
| Akcesoria | Czwarty zawór Kabine mit Heizung, Einpedal, Minihebel, Beleuchtung;, |
| Ubicación de almacenamiento / Miejscowosc | BlackForxx Bremen |
| Dyspozycyjnosc | dostępne od zaraz |
| Stan | (Ucz się więcej) |
| Cena |
Na zapytanie
z zastrzezeniem mozliwosci (wczesniejszej) sprzedazy |