| Rodzaj napedu | Elektryczny |
|---|---|
| Udźwig | 3000 kg |
| Rok prod. | 2020 |
| Motogodziny | 7058 h |
| Rodzaj masztu | Standardowy |
| Wysokość | 2840 mm |
| Wys. podn. | 3920 mm |
| Ciężar bez baterii | 1863 kg |
|---|---|
| Opony | Superelastyczne |
| Bateria | 2020 80V 775Ah |
| Akcesoria | Czwarty zawór Kabine mit Heizung, Einpedal, Minihebel, Bauhöhe Gerät 2180 mm;, |
| Ubicación de almacenamiento / Miejscowosc | BlackForxx Bremen |
| Dyspozycyjnosc | dostępne od zaraz |
| Stan | (Ucz się więcej) |
| Cena |
Na zapytanie
z zastrzezeniem mozliwosci (wczesniejszej) sprzedazy |