| Rodzaj napedu | Elektryczny |
|---|---|
| Udźwig | 1 kg |
| Rok prod. | 9999 |
| Motogodziny | 1111 h |
| Rodzaj masztu | Triplex |
| Wysokość | 2810 mm |
| Długość wideł | 1200 mm |
|---|---|
| Bateria | tak 80V |
| Osprzęt | Pozycjoner wideł |
| Akcesoria | Czwarty zawór Kabine mit Heizung, Einpedal, Minihebel, Beleuchtung, Zinkenverstellgerät, Bauhöhe Gerät 2190 mm;, |
| Ubicación de almacenamiento / Miejscowosc | BlackForxx Bremen |
| Dyspozycyjnosc | dostępne od zaraz |
| Stan | (Ucz się więcej) |
| Cena |
Na zapytanie
z zastrzezeniem mozliwosci (wczesniejszej) sprzedazy |