| Rodzaj napedu | Elektryczny |
|---|---|
| Udźwig | 2500 kg |
| Rok prod. | 2011 |
| Motogodziny | 858 h |
| Rodzaj masztu | Duplex |
| Wysokość | 2240 mm |
| Wys. podn. | 3470 mm |
| Wolny skok | 1290 mm |
|---|---|
| Ciężar bez baterii | 3110 kg |
| Opony | Superelastyczne |
| Bateria | 2020 80V 625Ah |
| Osprzęt | Przesuw boczny |
| Akcesoria | Czwarty zawór Kabine mit Heizung, Einpedal, Minihebel, Beleuchtung, Seitenschieber integriert, Bauhöhe Gerät 2320 mm;, |
| Dyspozycyjnosc | dostępne od zaraz |
| Stan | (Ucz się więcej) |
| Cena |
Na zapytanie
z zastrzezeniem mozliwosci (wczesniejszej) sprzedazy |